Title Image

DZIAŁANIA

Nieważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ile masz lat, z czym się zmagasz bądź na jakim etapie życia jesteś. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas grupę, która odpowie na Twoje oczekiwania.

Dzieci i młodzież

Szkółka niedzielna

Szkółka niedzielna

Zajęcia odbywające się w czasie niedzielnego nabożeństwa, dzięki którym twoje dziecko pod dobrą opieką i w interaktywny sposób ma możliwość uczyć się więcej o Bogu i o życiu w swojej grupie rówieśniczej (od 3 do 13 lat).

Rodzinny Power

Rodzinny Power

Interaktywne przedstawienie edukacyjne dedykowane dla dzieci i dorosłych w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, podczas którego rodziny wspólnie mogą poznawać ważne życiowe wartości.

FLOW

FLOW

Spotkania dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat; doskonała okazja do tego, by spotkać się w każdy piątek o godz. 18:00, wspólnie się bawić, poznawać Boga i budować nowe relacje w grupie rówieśniczej.

Kobiety, mężczyźni, rodziny

Męska Sprawa

Męska Sprawa

Ekstremalne aktywności dla prawdziwych facetów. Spływy kajakowe po zamarzających jeziorach, wyprawy na żagle czy w góry. A do tego spotkania dyskusyjne w ciągu roku, które pomagają zrozumieć czym jest prawdziwa męskość.

Na obcasach

Na obcasach

Wydarzenia dla kobiet, źródło inspiracji dla pań, które potrzebują oderwać się od szarej codzienności, poznać lepiej Boga i dowiedzieć się w jaki sposób może On nadać nowy kształt ich życiu, rodzinom i relacjom.

Smaki Życia

Smaki Życia

Warsztaty i spotkania dla małżeństw będące czasem śmiechu, wymiany doświadczeń, refleksji i wskazówek, jak budować małżeństwo i rodzinę, które podobają się Bogu.

Osobisty rozwój

ABC Chrześcijaństwa

ABC Chrześcijaństwa

Kilkutygodniowe cykle spotkań, które inspirują do osobistej przemiany i pomagają każdemu zrobić krok dalej w swojej relacji z Bogiem.

Grupy AHA

Grupy AHA

To Kościół na co dzień i doskonała okazja do odkrywania w jaki sposób Pismo Święte może stać się drogowskazem w życiu. W czasie spotkań uczymy się z Biblii, wspieramy nawzajem w procesie zmiany, modlimy się i rozwijamy autentyczne relacje z Bogiem i ludźmi.

Wieczory modlitwy i uwielbienia

Wieczory modlitwy i uwielbienia

Spotkania mające na celu wspólne oddanie czci Bogu oraz modlitwę o siebie nawzajem i sprawy całego kościoła.

Wsparcie

Misja

Misja

Chcąc realizować polecenie Jezusa o głoszeniu ewangelii aż po krańce ziemi, wspieramy pracę naszej misjonarki w Afganistanie, organizujemy wyjazdy misyjne i realizujemy projekty pomocowe w Afryce.

Świetlica Socjoterapeutyczna TOMY

Świetlica Socjoterapeutyczna TOMY

Wspieramy rodziców w wychowywaniu dzieci w wieku 6-13 lat oraz zapewniamy najmłodszym profesjonalną opiekę, posiłek, pomoc w nauce, wachlarz zajęć dodatkowych oraz inspirację do wszechstronnego rozwoju.

Poradnia Rodzinna TOMY

Poradnia Rodzinna TOMY

Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej lub psychologicznej możesz skorzystać ze wsparcia naszych psychologów, terapeutów i doradców, którzy w osobisty sposób pomogą ci znaleźć rozwiązanie w najtrudniejszych sytuacjach.